Reklama w Google

Google AdWords - Kampanie linków sponsorowanych

Chcesz promować swój biznes w internecie? Bądź widoczny dla osób, które szukają i chcą skorzystać z Twojej oferty.

Kampania Adwords – Na czym polega?

Google AdWords jest to system wyświetlania linków reklamowych w wyszukiwarce Google. Działa w oparciu o model opłaty za kliknięcie PPC (an. Pay Per Click), czyli płatne są kliknięcia, a nie emisja reklam. Koszty pojedynczych kliknięć są bardzo zróżnicowane w zależności od m. in. konkurencyjności frazy oraz pozycji reklamy w sekcji i wahają się od kilku groszy do kilku złotych.

Zalety kampanii linków sponsorowanych Google Adwords:

  • Natychmiastowa emisja reklam
  • Kierowanie reklam na regiony np. Warszawę
  • Gwarancja emisji reklam
  • Pełna kontrola nad kosztami oraz emisją reklam

Nasza usługa obejmuje:

  • Analizę i dobór słów kluczowych
  • Konfiguracje oraz planowanie budżetu
  • Monitorowanie, analizę oraz optymalizację kampanii
  • Raportowanie wyników

Reklama w Google to proces długofalowy jednak może dawać bardzo szybkie efekty. Dla niektórych firm promowanie w Adwords to najtańsza metoda reklamy, dla innych z kolei jest to wydatek w pierwszej chwili nie do przebrnięcia. Warto jednak pochylić się nad tym tematem i z pomocą specjalistów rozpocząć skuteczną promocję firmy w wyszukiwarce Google.

Ceny usług reklamowych w Google są bardzo zróżnicowane i zależne m.in. od branży, w której działa firma. Jeżeli chcesz zdobywać nowych klientów i wzbudzać zainteresowanie swoimi produktami to Google Adwords stanowi ku temu jedną z najlepszych metod.

Ile kosztuje reklama w Google?

W zasadzie nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Najbliżej prawdy jest stwierdzenie: tyle, ile zamierzasz przeznaczyć. Im większy jest twój budżet, tym efekty są bardziej zauważalne. Każde słowo kluczowe posiada swoją cenę za przekierowanie. Cena ta jest uzależniona od wielu czynników, chociażby tj. intensywność działań konkurencji. W kampaniach Google nie ma czegoś takiego jak górna lub dolna granica budżetu, który powinniśmy przeznaczyć. Im więcej przeznaczysz, tym więcej zyskasz.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords dla wielu branż. Jesteśmy w stanie sprawić, by Twoja kampania w Google była efektywna i efektowna.

Zapytaj o kampanie Adwords dla swojej działalności. Zapytaj teraz!