Częste Pytania

Często zadawane pytania i odpowiedzi

Jeżeli wahasz się jeszcze przed dokonaniem zakupu nowej strony internetowej oraz nurtują Cię jakieś pytania, poniżej zamieszczamy listę najczęstszych wraz z odpowiedziami.

Cena wykonania strony internetowej jest zależna od wielu czynników, dlatego ciężko jest podać jednoznaczną zobowiązującą wycenę. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny i dokonujemy wyceny w oparciu o specyfikację, która ustalimy z klientem.

W celu ułatwienia rozeznania się w przykładowych cenach stron internetowych przygotowaliśmy produkty najpopularniejszych stron. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Pierwszy etapem wykonania strony jest opracowanie jej specyfikacji i zebranie materiałów potrzebnych do rozpoczęcia prac. Od tego momentu potrzeba około 5 dni roboczych do otrzymania projektu graficznego strony. Czas wykonania całej strony zależy również w dużej mierze od dobrej komunikacji i szybkim wprowadzaniu ewentualnych poprawek.

W przypadku standardowej strony firmowej zawierającej do 7 podstron szacowany czas wykonania to około 7-14 dni.

W przypadku gdy przedstawiony projekt graficzny nie przypadnie Ci do gustu możesz poprosić o poprawki do tego projektu.

W większości przypadków przedstawiony przez nas projekt wstępny jest satysfakcjonujący. Oferujemy nieograniczoną ilość poprawek do projektu tak długo jak wydają się one rozsądnie uargumentowane i nie dotyczą wcześniejszych ustaleń, zaakceptowanych elementów lub rozwiązań.

Po wykonaniu strony internetowej oferujemy Ci pełne wsparcie techniczne oraz pomoc. W przypadku chęci modyfikacji strony wykonamy wprowadzimy wymagane zmiany szybko i sprawnie pobierając minimalną stawkę. Możemy również zając się prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google lub promocją Twojej firmy w serwisie społecznościowym Facebook.

W większości przypadku prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 25% wartości projektu. Kwestia wpłaty zaliczki lub etapów płatności pozostaje do omówienia przed zdecydowaniem się na skorzystanie z usługi.

Każda z wykonywanych przez nas stron jest wykonywana na bazie naszego systemu zarządzania treścią. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w trakcie przygotowywania oferty stron internetowych wraz z udzieleniem dostępu do systemu CMS. W przypadku gdy potrzebujesz strony z systemem zarządzania treścią skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 606 276 852 lub poproś o darmową wycenę.

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonic pod numer 606 276 852, a my udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji.

Dlaczego My?

Zobacz dlaczego warto wybrać nas na wykonawcę swojej strony internetowej:

Indywidualny projekt graficzny

Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego projektu.

Ponad 7 lat doświadczenia

Bagaż doświadczeń pozwala nam czuć się pewnie w realizacji codziennych prac.

Brak ukrytych kosztów

Posiadamy przejrzystą i nieskomplikowaną ofertę.

Bezpłatna pomoc

Nie pobieramy opłat od doradztwa i pomocy technicznej.